Дарунки Святого Миколая

  • 838

День Святого Миколая – це світле і радісне свято, яке першим приходить до нас як добра зимова казка, сповіщаючи наближення Різдва Христового та Нового Року. Воно дарує віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі почуття надії і любові, надихає на добрі справи і милосердя до інших.

17 грудня 2021 року в приміщенні Маневицького центру творчості дітей та юнацтва відбувся святковий захід «Дарунки святого Миколая» для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Щирі вітання лунали від Маневицького селищного голови Олександра Гаврилюка, який побажав усім дітям якнайбільше радісних моментів у житті, здоров’я, благополуччя, вручив подарунки і солодощі.

Надзвичайно приємно, що до свята долучились шефи дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування – представники підприємств, установ, організацій, приватні підприємці громади, які також прийшли з подарунками.

Щоб якнайповніше всі могли відчути радість святкової програми, артисти  Центру культури та дозвілля і вихованці Маневицького центру творчості дітей та юнацтва радували присутніх танцювальними номерами і співами.

Висловлюємо подяку всім, хто приєднався до привітань, адже в цей особливий день кожна дитина повинна відчути любов та опіку Святого і саме ми, дорослі, можемо подарувати радість свята кожній дитині, свою любов, тепло та ніжність. Немає нічого більш приємного, ніж сміх малечі та їх радісні очі. Діти вкотре переконались – дива трапляються!