У конкурсі проєктів «Волонтерство в громаді» перемогли волинські тергромади, серед яких і Маневицька селищна рада

  • 224

Фото без опису

Територіальні громади Волинської області перемогли у конкурсі проєктів «Волонтерство в громаді», організованому Програмою «U-LEAD з Європою».

 

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Волинський регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою».

“Експерти отримали понад сотню заявок з усієї України, і відбір 17 фіналістів був справді складним завданням. Серед переможців – два проєкти з Волині: «Волинь благодійна», реалізовуватимуть Ківерцівська міська рада та Маневицька селищна рада як партнер; «Підтримка сільського населення в умовах COVID-19», реалізовуватиме Боратинська сільська громада”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається також, що метою конкурсу є розвиток культури волонтерства, заохочення волонтерських ініціатив у територіальних громадах для подолання актуальних викликів, зумовлених пандемією COVID-19. Програма «U-LEAD з Європою» прагне трансформувати у конкретні проєкти енергію та ентузіазм активних мешканців громад та неприбуткових організацій, що стануть партнерами для органів місцевого самоврядування на шляху здійснення перетворень, спрямованих на поліпшення якості життя в громадах для усіх мешканців та сприяння сталому розвитку громад в умовах пандемії.

Читайте також: “U-LEAD з Європою” провела семінар для громад Львівщини щодо е-декларування

Конкурс проєктів оголошено наприкінці 2020 року, відбір тривав у два етапи і завершився на початку березня. Всього у різних областях України перемогли 17 проєктів, які впроваджуватимуться в територіальних громадах у співпраці органів місцевого самоврядування з неприбутковими організаціями – виконавцями проєктів.

Ініціювати та подавати проєкти могли сільські, селищні та міські ради громад з населенням до 50 000 осіб у співпраці з неприбутковими організаціями (громадськими об’єднаннями, благодійними організаціями, комунальними закладами/установами). Зі списком відібраних проєктів в Україні можна ознайомитися за посиланням.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає потребам громадян та розширює можливості громад.

Інформація з офіційного сайту

Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ»