Професіоналізм та злагодженість дій рятувальників і лісівників допомогли ліквідувати пожежу

  • 246

Фото без опису

8 квітня 2021 року о 21.00 год. на пункт зв’язку 13 ДПРЧ управління ДСНС України у Волинській області (смт.Маневичі) надійшло повідомлення про пожежу, що виникла на відкритій території в районі ставів рибодільниці „Маневичі” (земельна ділянка державної власності за межами населеного пункту на адміністративній території Маневицької селищної ради).
Вогнеборці, які прибули на виклик, встановили, що горить суха трава, очерет та чагарники на площі 0,5 га. На допомогу черговому караулу 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини долучились лісівники. Спільними зусиллями загоряння було локалізовано та ліквідовано.
Завдяки оперативним та професійним діям особового складу 13 ДПРЧ УДСНС України в області (Валерій КЛІМЧУК) та працівників Державного підприємства „Маневицьке лісове господарство” (Володимир РАДІОН) вдалося запобігти поширенню пожежі на лісові масиви та попередити загоряння очерету та чагарників на загальній площі у майже 150 га, за що Всім щира подяка від Маневицького селищного голови.
Причина виникнення пожежі встановлюється.