Роз’яснення щодо земель Велицької сільської ради, які знаходяться на території колишнього Маневицького району
За інформацією відділу землекористування, кадастру, екологічної безпеки виконавчого комітету Маневицької селищної ради землі, що знаходяться між селами Соф’янівка і Кашівка зображені на цих картографічних матеріалах, загальною площею 492 га ще з часів формування Маневицького району належали колгоспу «Волинь» Підрізької сільської ради та колгоспу «Іскра» Сільцівської сільської ради. Зазначені території до зміни адміністративно – територіального поділу і на даний час відносяться до Ковельського району.
Відповідно до наявних картографічних матеріалів та земельно облікових даних на цих землях обліковувалось 337 га – торфорозробок, 110 га – лісів та інших лісовкритих площ, 21 га – сільськогосподарських земель, 17 га – меліоративних каналів 4,0 га – господарських шляхів і 3,0 га – болота.