Виїзне засідання депутатів

  • 204

Фото без опису

У Маневицький селищній раді провели виїзний День депутата. Олександр Гаврилюк, депутати  та представники  відділів і служб Маневицької селищної ради  ознайомилися з діяльністю комунального підприємства  Волинської обласної ради  «Волиньприродресурс».
З роботою зазначеного підприємства, з обладнанням,  яке застосовується, технологією обробки бурштину та умовами  праці робітників, що працюють на заводі у селі Прилісне,  усіх присутніх ознайомив директор Анатолій Капустюк.
Далі запрошені відвідали лісовий масив Вовчицького лісництва, на якому була проведена  робота по відновленню лісових насаджень після використання перероблених площ. Території, де видобували сонячне каміння, на цей час рекультивовані  і засаджені  сіянцями молодої сосни та берези.
У підсумку  усі присутні переконалися, що легальний  видобуток цінного каміння на території громади здійснюється в межах правил, висловили сподівання щодо збільшення надходжень до місцевого бюджету і забезпечення жителів нашої громади робочими місцями та достойною заробітною платою.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису