До уваги пасічників!

  • 184

Фото без опису

Відповідно до пункту 7 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року №107 (із змінами), надається дотація за наявні бджолосім’ї, на безповоротній основі фізичним особам та суб’єктам господарювання, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. У разі наявності більше ніж 300 бджолосімей максимальний розмір дотації ставить 60000 гривень одному отримувачу.

Для отримання дотації за бджолосім’ї фізичні особи та суб’єкти господарювання, які є власниками бджолосімей, подають до відділу регіонального розвитку, інвестицій та проектної діяльності виконавчого комітету Маневицької селищної ради за адресою: смт Маневичі, вул. Незалежності, 30, ІІ поверх, кабінет 202 до 1 жовтня 2021 року (включно) такі документи:

  • копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;
  • копію рішення про державну реєстрацію потужності;
  • копію довідки про відкриття поточного рахунка, виданої банком (суб′єкти господарювання);
  • копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку (фізичні особи);
  • копію паспорта громадянина України (фізичні особи);
  • копію документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті) (фізичні особи);
  • копію звіту про виробництво продукції тваринництва, кількість сільськогосподарських тварин і забезпеченість їх кормами (форма №24 (річна) на останню звітну дату на момент подання документів (суб′єкти господарювання, які є юридичними особами);
  • довідку, видану Маневицькою селищною радою, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (фізичні особи та фізичні особи – підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства).

Довідка про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів видається у відділі регіонального розвитку, інвестицій та проектної діяльності виконавчого комітету Маневицької селищної ради за адресою: смт Маневичі, вул. Незалежності, 30, ІІ поверх, 202 кабінет.

Підставою для внесення до відомості на отримання дотації за бджолосім’ї є реєстрація потужності фізичної особи або суб’єкта господарювання, які є власниками бджолосімей, у Державному реєстрі потужностей операторів ринку.