Доступ до Інтернету в сільській місцевості
На реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до інтернету в сільській місцевості бюджету Маневицької селищної територіальної громади на 2021 рік виділено субвенцію з державного бюджету у сумі 858,8 тис. гривень із загального обсягу субвенції, що виділена на область 4 173,7 тис. гривень, що підтверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 09.06. 2021року № 622– р.
Після проведення процедури тендерних закупівель, будуть виконуватись роботи по підключенню до інтернету соціальних об’єктів в населених пунктах, де на сьогоднішній день він відсутній, зокрема в селах: Майдан, Мала Яблунька, Набруска, Новосілки, Підгаття, Софіянівка.
Таким чином мешканці цих населених пунктів отримають можливість підключення до швидкісного інтернету.