Пам’ятка для громадян щодо дотримання правил безпеки під час святкування Дня Державного прапора та 30-ї річниці Дня Незалежності України у 2021 році

  • 216

Фото без опису

Шановні жителі громади!
Невдовзі відбудеться святкування Дня Державного прапора та 30-ї річниці Дня Незалежності України у 2021 році. У ці святкові дні люди будуть брати участь у масових заходах, відпочиватимуть на природі. Практика засвідчує: у такі святкові дні зростає ризик виникнення пожеж та надзвичайних подій.
Щоб запобігти загибелі та травмуванню людей, не допустити пожеж в екосистемах, на відкритих територіях та у побуті Камінь-Каширське районне управління Головного управління ДСНС України у Волинській області закликає дотримуватися вимог безпеки.
У місцях проведення масового культурно-видовищного заходу не прагніть потрапити в найбільш щільне скупчення людей на обмеженому просторі. Якщо вам доведеться зіткнутися з порушенням правил пожежної безпеки та громадського порядку, найбезпечніше буде залишити цей захід. Не наближайтеся до груп осіб, які поводяться агресивно. Заздалегідь вивчіть шляхи можливої евакуації при відвідуванні місць масового скупчення людей.
Будьте обережними з вогнем під час перебування на території лісових насаджень. Варто пам’ятати, що відпочивати у лісі дозволено у межах рекреаційних зон, а в`їзд на територію лісових масивів на будь-якому виді транспорту категорично заборонений у пожежонебезпечний період.
Обирайте для відпочинку на воді спеціально облаштовані місця, де функціонують рятувальні пости, дотримуйтеся правил безпеки під час купання.
Обмежте вживання спиртних напоїв під час участі у святкових заходах, а особливо під час відпочинку на воді.
Не залишайте дітей без нагляду.
Натрапивши на підозрілий предмет, схожий на вибухонебезпечний, за жодних обставин не зачіпайте його, а негайно телефонуйте «101» або «102».
Дотримуйтесь протиепідемічних вимог у місцях скупчення людей в частині організації дотримання соціальної дистанції, дотримання маскового режиму тощо.
Якщо ви помітили пожежу або іншу надзвичайну ситуацію, повідомляйте про це службу порятунку за номером «101».
Безпечного святкування!

Фото без опису