У Маневичах урочисто підняли прапор на 15-ти метровий флагшток

  • 186

Фото без опису

Сьогодні у Маневицькій громаді замайорів синьо-жовтий стяг, як символ державності та незалежності України! На площі біля адмінбудівлі Маневицької селищної ради велично височіє встановлений український прапор.
До усіх присутніх на урочистому заході, приуроченому Дню Державного Прапора України, звернувся селищний голова Олександр Гаврилюк, який зазначив, що протягом багатьох віків і до сьогодення синьо-жовтий прапор був символом боротьби за національні права українського народу та історичного становлення держави.  В його красі втілені віковічні прагнення до миру, багатства рідної землі, історичної спадковості і незмінних цінностей для кожного українця – прагнення свободи, справедливості та готовності до боротьби за власну честь та гідність. Він щиро подякував кожному, хто під знаменами прапора захищав та зараз захищає суверенітет та незалежність держави. Український стяг – це символ віри, перемоги над ворогами, національної єдності, гідності та нашої історії.  Зі словами вдячної молитви звернулися до усіх присутніх: настоятель Храму Мучениць Віри, Надії, Любові та Софії, волонтер Михайло Мельничук та настоятель храму на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» Тарасій Огородник.

Фото без описуФото без опису

Під звуки духового оркестру право підняти прапор було надано учениці Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка, активній учасниці рою «Воля» всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри Сокіл (Джура), доньці учасника бойових дій на сході України Володимира Черчика – Юлії  та учаснику бойових дій на сході України, вчителю Куклинського ліцею, виховнику рою «Отамани» Анатолію Зінькову.

Фото без опису

На закінчення святкового дійства усі присутні на заході разом заспівали духовний гімн України «Молитва за Україну». Також на святі були присутні наші вельмишановні гості з міста Купишкіс (Литовська Республіка), які приїхали до Маневич, щоб разом з нами відсвяткувати такі важливі для кожного українця урочисті дні. Святкову атмосферу на площі створили кращі творчі колективи центру культури та дозвілля Маневицької селищної ради.

Фото без описуФото без описуФото без опису