З нагоди 30-ої річниці незалежності України відбувся турнір з міні-футболу серед ветеранів 40+

  • 196

Фото без опису

З нагоди 30-ої річниці незалежності України справжні шанувальники футболу могли спостерігати феєрію спортивних футбольних зірок, які в Маневичах прийняли участь в турнірі з міні-футболу серед ветеранів 40+. Піддубний С., Чабан Л, Чемерис С., Федик А., Лєснік А., Штинь В., Герасимчук М., Сомик М., Ткачук В., Ткачук А. Якщо такі люди грають на одному майданчику із такими фанатами, як Тищенко О.А., Шлай О.В., Демчук В.М. – це однозначно, що даний захід мав мати успіх.
Додатковою мотивацією для учасників служив той факт, що спільно з відділом освіти, молоді та спорту Маневицької територіальної громади, спонсором виступив наш корінний житель, фанат своєї справи, власник компанії “Автоплюс”  Андрій Біланчук.
Гравці команд із м.Вараш, м.Сарни, с.Володимирівки та смт.Маневичі лишилися задоволеними, як рівнем і організацією змагань, так і атмосферою даного заходу. Якщо врахувати підтримку вболівальників, з впевненістю можна сказати що Маневичина має славні спортивні традиції, про що в своєму вітальному слові промовив заступник селищного голови Фурманчук В.В.
За підсумками змагань кращим воротарем турніру визнано – Гарбариніна Михайла, кращим захисником – Солтиса Олександра, кращим нападаючим – Швеця Вадима, а кращим гравцем став маневичанин Володимир Ткачук.
«Бронзовими» медалями та кубком нагороджено команду «Маяк» м.Сарни, срібні нагороди здобули футболісти ФК «Володимирівка» В.-Волинський район, а переможцем турніру стала команда «Ветеран» (смт.Маневичі).