У Маневичах вшанували захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

  • 183

Сьогодні, на площі біля Стенду «Назавжди в наших серцях» у Маневичах за участі керівництва селищної ради, громадськості селища відбувся захід приурочений Дню пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
У присутніх на площі жителів громади на лівій стороні грудей майоріли соняхи, виготовлені вихованцями Маневицького Центру творчості дітей та юнацтва, як символ героїчної мужності українських воїнів.

У серпневі дні 2014 року на Донбасі спалахнули одні з наймасштабніших і найзапекліших боїв. Багато бійців повернулися додому в домовинах, чимало поховані у безіменних могилах, сотні стали інвалідами, чимало пережили пекло полону. Серед них багато наших маневичан.
До учасників заходу звернувся Олександр Гаврилюк, який наголосив, що наші українські воїни проявили патріотизм та хоробрість і ціною власного життя захищали усіх нас від російського загарбника. Хай пам’ять про всіх загиблих згуртує нас, дасть нам мудрість і наснагу, а ще силу та волю для зміцнення держави. Герої не вмирають! Вони назавжди залишаються в наших серцях!

Поділилася болючими спогадами про ті страшні роки Галина Хмеляр, яка з початку війни на сході України проводить волонтерську діяльність та по цей час опікується нашими воїнами та їх родинами.

Усі присутні схиливши голови, хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників рідної землі та поклали квіти до пам’ятного знаку. Також цього дня у храмах громади відбулися заупокійні молебні за усіма загиблими захисниками України.