З чудовою ювілейною датою вітаємо провідного спеціаліста відділу капітального будівництва, житлово – комунального господарства, благоустрою, розвитку інфраструктури та комунальної власності Маневицької селищної ради Ніну Василівну Регешук
У цей святковий день щиро бажаємо Вам, Ніно Василівно, щастя, здоров’я, щирих і надійних друзів, радості та удачі в житті. 45— прекрасний вік, коли здоров’я і краса поєднуються з мудрістю і силою. Хай підтримка і любов найдорожчих людей додають оптимізму і натхнення, а ваша молодість, енергійність і життєрадісність продовжують зачаровувати усіх оточуючих.
З повагою
Маневицький селищний голова
Олександр Гаврилюк
депутатський корпус та
виконавчий комітет
Маневицької селищної ради