У Маневичах провели свято «Бджоли і меду»

  • 226

Фото без опису

У неділю у Маневичах уже в шістнадцяте провели грандіозне свято «Бджоли та меду», яке щороку традиційно відбувається на початку осені. Від розмаїття медової продукції, яку гостинно представили пасічники Маневицької, Колківської та Прилісненської громад, у жителів та гостей селища Маневичі просто захоплювало подих. Свою продукцію представляли як знані місцеві сімейні династії бджолярів, так і зовсім молоді пасічники, які нещодавно почали займатися цією справою. Тут можна було спробувати та придбати різну медову продукцію: мед різних сортів, прополіс, пилок, горіхи з медом, вироби з бджолиного воску, медові подарунки на будь-який смак.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

На початку  урочистого заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять маневичанина Сергія Панасовича Ващука, який був організатором та натхненником проведення свята «Бджоли та меду», він усе своє земне життя постійно опікувався Маневицькою районною спілкою пасічників та був ініціатором встановлення пам’ятника Бджолі.
Приємно, що до Маневич на медове свято завітали і поважні гості, а саме: народний депутат України Ірина Констанкевич, голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, заступник голови гільдії медоварів України, голова Братства бджолярів Землі Волинської «Ройовий Стан» Володимир Дмитрук, директор КП «Волиньприродресурс» Анатолій Капустюк, директор Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Валентина Остапчук, які щиро привітали присутніх з таким чудовим смачним святом, побажали натхнення та терпіння у такій нелегкій, але потрібній  корисній справі, висловили свою підтримку і  вручили відзнаки окремим пасічникам за їхню благородну працю, назвавши селище Маневичі столицею бджолярства,  адже саме тут є найбільший пам’ятник Бджолі, який занесений у Книгу Рекордів України.
Маневицький селищний голова Олександр Гаврилюк зазначив, що завжди радий коли у громаді відбуваються такі заходи, коли на Маневицьку землю приїздить багато гостей, бо тут живуть щирі та привітні люди.  Очільник громади нагородив грамотами членів організації за вагомий внесок у збереження народних традицій бджолярства та наголосив, що готовий і надалі пітримувати молодого ініціативного голову громадської організації «Маневицька спілка пісічників» Миколу Горбача, який представляє інтереси усіх пасічників Маневиччини. Були на святі і наші сусіди, представники Колківської і Прилісненської територіальних громад: заступник Колківського селищного голови Михайло Лобода та інспектор з питань екології Прилісненської сільської ради Олександр Самчук, які долучилися до вітань та вручили подяки пасічникам, що проживають на території зазначених громад.
Святковий настрій жителям та гостям створювали солісти та учасники кращих творчих колективів центру культури та дозвілля Маневицької селищної ради.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису