12 дітей громади отримали довгоочікувану комп?ютерну техніку для навчання

  • 155

Фото без опису

Вчора у Маневицькій селищній раді відбулося вручення комп′ютерної техніки дітям позбавлених батьківського піклування, які проживають в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах, з малозабезпеченних сімей, та дітям, що постраждали в наслідок воєнних дій та збройних конфліктів і не мали відповідної техніки для здобуття якісної освіти, особливо  в період карантинних обмежень. В рамках проєкту «Волинь Благодійна», який реалізується громадською організацією «Розвиток Волині»  за підтримки Програми U-LEAD з Європою/U-LEAD with Europe під час проведення благодійного заходу, який відбувся на святкуванні Дня селища Маневичі було розпочато збір коштів і вживаної техніки.
Партнерами із реалізації проєкту є ГО «Осіб з інвалідністю «Довіра» (голова Наталія Шишолік) та Маневицька селищна рада. Завдяки організаторам та небайдужим  жителям, 12 дітей громади отримали довгоочікувану комп′ютерну техніку.
Громадська організація «Осіб з інвалідністю «Довіра» та Маневицька селищна рада висловлює вдячність учасникам клубу Середньовічного бою “Айна Бера”  та всім хто взяв участь у  благодійній акції.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису