Провели урочистий захід до Всеукраїнського Дня бібліотек

  • 719

Починаючи з 1998 року щорічно 30 вересня відзначається професійне свято працівників бібліотечної сфери. У сьогоденні бібліотека – це острів творчості і талантів, сховище інформації, презентації книг, місце для зустрічей та спілкування.
Напередодні свята у Центрі культури та дозвілля  відбувся урочистий захід, приурочений Всеукраїнському Дню бібліотек у якому взяв участь Маневицький селищний голова Олександр Гаврилюк, який привітав працівників бібліотечної сфери з професійним святом. Олександр Оксентійович подякував хранителям мудрості за співпрацю, за активну участь у заходах, за розвиток бібліотечної справи, тому що  це запорука цивілізованого суспільства. Зазначивши, що їхня найважливіша місія сьогодення – це привернення уваги молоді до читання книг. Побажав бібліотекарам творчої наснаги, міцного здоров’я, радості, добра і нових успіхів в їхній благородній просвітницькій справі та нагородив за сумлінну працю, професіоналізм, особистий внесок у розвиток бібліотечної справи Почесними грамотами Маневицької селищної ради Наталію Семенюк, Марію Корольчук та Світлану Літовець. За особистий внесок у розвиток культури громади, популяризації українського літературного слова Подякою голови Камінь – Каширської районної ради нагороджено Любов Дяк.

Також бібліотечних працівників із наступаючим професійним святом привітали начальник відділу освіти, молоді та спорту Валентина Буско та  начальник культури і туризму Олександр Піддубний, які побажали усім присутнім натхнення, затишку, сімейного щастя, нових успіхів у щоденній роботі і побільше вдячних читачів. Та вручили Почесні відзнаки окремим працівникам бібліотечної сфери.

Музичні вітання працівникам бібліотечної сфери подарували колективи та солісти центру культури та дозвілля Маневицької селищної ради.