Відбулося друге засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Маневицької селищної територіальної громади

  • 166

Фото без опису

21 жовтня 2021 року відбулося друге засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Маневицької селищної територіальної громади, в якому взяли участь представники Волинського обласного громадського об`єднання «Асоціація регіонального розвитку», керівництво Маневицької селищної ради, депутати, старости сіл, приватні підприємці громади та зацікавлені жителі громади.
На засіданні члени робочої групи ознайомилися з результатами проведення анкетування жителів громади та представників бізнесу щодо розвитку громади. Спільно визначено та напрацьовано сильні сторони, які можуть стати напрямками розвитку для громади, слабкі внутрішні сторони (над чим треба працювати), можливості  та потенційні загрози. На основі всіх цих даних буде  розроблено SWOT-аналіз. Під час обговорення увагу  було акцентовано на тому, що громада повинна максимально використати свої сильні сторони та працювати над мінімізацією слабких сторін.
Дякуємо за участь в засіданні робочої групи активних жителів громади, ваша думка для нас дуже важлива!
Думки і пропозиції, щодо бачення розвитку Маневицької селищної територіальної громади ви можете висловити письмово, надіславши пропозиції на електронну адресу invest.manevychi@gmail.com або відвідавши наступне засідання робочої групи, яке попередньо планується на кінець листопада.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису