В Оконську попрощалися з загиблим воїном – Дмитром Дем’янчуком

  • 188

 

На Маневиччині  скорботний день – в останню земну дорогу провели 35-річного воїна-захисника Дмитра Дем’янчука. Захищаючи рідну країну від навали рашистів мужній боєць загинув в наслідок важкого поранення отриманого в результаті ворожого танкового та артилерійського обстрілу у східній околиці міста Бахмут Донецької області.

 

Справжній патріот, достойний син України з початку повномасштабного вторгнення пішов захищати країну від підступного ворога. Клята війна обірвала ще одне молоде життя, залишивши осиротілою маленьку донечку, молоду дружину, батьків.

 

Напередодні ввечері, жителі громади схиливши голови у пошані зустрічали Героя, який востаннє повертався додому на щиті. Сьогодні провести в останню дорогу воїна прийшли рідні, друзі, односельчани та жителі навколишніх сіл, представники влади, військовослужбовці.

 

Чин похорону відслужили у Свято-Успенському храмі. Поховали військовослужбовця на місцевому кладовищі з усіма почестями під залпи почесної варти та Державний Гімн України у виконанні духового оркестру.

 

Світлий, добрий спомин про Дмитра Миколайовича назавжди залишиться у серцях та спогадах його бойових побратимів, родичів і земляків. Схиляємо голови в глибокій скорботі та висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого.

 

Вічна слава, вічний спокій захиснику!

Герої не вмирають!